Hotel Jaworzyna Krynicka 2020-03-13T15:19:54+02:00
Hotel Jaworzyna Krynicka - Krynica Zdrój - Restauracje PKL

Hotel Jaworzyna Krynicka

ul. Czarny Potok 75, 33-380 Krynica-Zdrój

Zarezerwuj
Galeria
Mapa

Hotel Jaworzyna Krynicka wyróżnia przede wszystkim wyśmienita lokalizacja – u podnóża góry Jaworzyna Krynicka od której zawdzięczają swoją nazwę. To umiejscowienie gwarantuje wiele atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu przez cały rok, także dzięki znajdującej się tuż obok kolei linowej.
Do zobaczenia w Krynicy-Zdrój!

Galeria zdjęć

Lokalizacja i kontakt

Hotel Jaworzyna Krynicka
ul. Czarny Potok 75, 33-380 Krynica-Zdrój
Tel. +48 18 473 66 10
recepcja@hotelepkl.pl

Tangara IP Sp. z o.o. wstrzymuje funkcjonowanie wszystkich lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych w ramach Grupy PKL.
Informujemy, że w związku z potencjalnym rozwojem epidemii koronowirusa w Polsce wszystkie restauracje, punkty gastronomiczne, hotele, apartamenty oraz pokoje gościnne w miejscowościach Zakopane, Krynica-Zdrój, Szczawnica, Zawoja zostają zamknięte do odwołania.

Mamy na uwadze konieczność ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronowirusa a zdrowie naszych pracowników i klientów jest dla Grupy PKL najwyższym priorytetem.

Informujemy jedocześnie, że Centrum Rezerwacji HOTELIPKL jest do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do rezerwacji pakietów specjalnych w nadchodzącym okresie letnim.

Więcej informacji pod nr tel. +48 18 20 23 770 lub na stronie www.hotelepkl.pl

Przejdź do strony HotelePKL.pl

Zobacz inne obiekty w Krynicy-Zdrój:

Zobacz również inne miejscowości:

Zakopane
Szczawnica
Krynica Zdrój