Pokoje gościnne Pod Kolejką 2020-03-16T14:20:14+02:00
Pokoje pod Kolejką - Szczawnica - Palenica

Pokoje Gościnne Pod Kolejką

ul. Główna 7, 34-460 Szczawnica

Zarezerwuj
Galeria
Mapa

Pokoje Gościnne Pod Kolejką to kameralny i przytulny obiekt znajdujący się w samym centrum Szczawnicy, bezpośrednio przy kolei linowej na Palenicę. Dzięki doskonałej lokalizacji, jest to idealne miejsce dla osób szukających nie tylko noclegu, ale także wielu atrakcji, które zapewnia to górskie uzdrowisko.
Do zobaczenia w Szczawnicy!

Galeria zdjęć

Pokoje

Okolica

Lokalizacja i kontakt

Pokoje pod Kolejką - Szczawnica - Palenica

Pokoje Gościnne Pod Kolejką
ul. Główna 7, 34-460 Szczawnica
Tel. +48 691 691 017
podkolejka@hotelepkl.pl

Tangara IP Sp. z o.o. wstrzymuje funkcjonowanie wszystkich lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych w ramach Grupy PKL.
Informujemy, że w związku z potencjalnym rozwojem epidemii koronowirusa w Polsce wszystkie restauracje, punkty gastronomiczne, hotele, apartamenty oraz pokoje gościnne w miejscowościach Zakopane, Krynica-Zdrój, Szczawnica, Zawoja zostają zamknięte do odwołania.

Mamy na uwadze konieczność ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronowirusa a zdrowie naszych pracowników i klientów jest dla Grupy PKL najwyższym priorytetem.

Informujemy jedocześnie, że Centrum Rezerwacji HOTELIPKL jest do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do rezerwacji pakietów specjalnych w nadchodzącym okresie letnim.

Więcej informacji pod nr tel. +48 18 20 23 770 lub na stronie www.hotelepkl.pl

Przejdź do strony HotelePKL.pl

Zobacz inne obiekty w Szczawnicy:

Zobacz również inne miejscowości:

Zakopane
Szczawnica
Krynica Zdrój